+421 907 664 669[email protected]

Inšpirácia pre vaše budúce bývanie

Plánujete nové bývanie? Zaujali vás montované stavby a drevodomy? Inšpirujte sa pri hľadaní budúceho bývania v našej galérii.

Zistite Čo o nás hovoria naši spokojní zákazníci

Perfektný dom od perfektnej firmy

"Spoločnosť Prirodny Dom nám odporučil priateľ. Zaujalo nás, že p. Mráz s partiou dokázali odkomunikovať a postaviť dom na diaľku, zatiaľ čo náš priateľ bol v Kanade. Našli sme spoľahlivého partnera na výstavbu domu na Slovensku. Už na prvom stretnutí s p. Mrázom sme ocenili kvalitu ich práce, zmysel pre detail a skvelý prístup k našim požiadavkám. Po vzájomnej dohode sme im zverili stavbu nášho domu a výsledok prekonal naše očakávania. Práce prebiehali podľa dohody, s pravidelnými aktualizáciami a foto dokumentáciou. Dom je kompletný a spĺňa všetky naše požiadavky. Spoluprácu s Prirodným Domom vrelo odporúčame! "

Igor Kyta
Majiteľ nehnuteľnosti

Skvelá práca a zmysel pre detail

"Vo firme PrírodnýDom pracujú ľudia, ktorí majú radi svoju prácu. Pod vedením majiteľa, p.Mráza celý tím funguje výborne. Komunikácia je promptná, riešenie problémov vznikajúcich pri stavbe je efektívne, zmeny v projekte počas stavby vedia rýchlo zakomponovať do prebiehajúcich prác. Rozpočet sa napriek šialenej dobe 2021(covid + inflácia) udržal na uzde. Projekt zrealizovali za 5 mesiacov (jeseň – jar) napriek zimnému počasiu a zlému prístupu k pozemku. Cit pre detail, s akým pracujú, sa dnes v stavebníctve vyskytuje zriedkavo. Sme veľmi spokojní s výsledkom, našu chatu si naplno užívame."

Rastislav Slávik
Majiteľ nehnuteľnosti

Celý proces bol bezproblémový

"So spoločnosťou Prírodný dom, s.r.o som veľmi spokojná. Ich špecialisti sa postarali o dodanie a montáž prírodného domu, ako aj subdodávky a montáže. Celý proces bol bezproblémový. Ich pozornosť k detailom a remeselné spracovanie ma v dobrom prekvapili. Môj vysnívaný dom postavili podľa časového plánu a v súlade s rozpočtom. Komunikácia bola výborná, p. Mráz bol vždy ochotný sa prispôsobiť mojim potrebám, a zároveň do projektu priniesol niekoľko inovatívnych nápadov. Spoločnosť Prírodný dom odporúčam každému, kto hľadá kvalitné remeselné spracovanie, výnimočné služby a dom, ktorý odráža jedinečný štýl a osobnosť."

Silvia Majerhofferová
Majiteľ nehnuteľnosti

Serióznosť, kvalita, dodržanie termínov a rozpočtu

"Serioznost, kvalita, dodrzanie terminov a rozpoctu su moje pozitivne skusenosti s realizaciou rodinneho domu a zahradnej chatky od spolocnosti Prirodny dom. Zvlast ocenujem osobny pristup a ochotu pana Mraza pri rieseni detailov a trpezlivost pri ich vysvetlovani mne ako laikovi. Velmi si cenim ochotu poskytnut rady pri rieseni mojich dotazov este niekolko dlhych mesiacov po skonceni vystavby RD. Spolocnosti Prirodny dom a panovi Mrazovi osobne prajem este vela takych spokojnych zakaznikov ako som bol ja, pripadnym zaujemcom o vystavbu RD spolocnost urcite odporucam."

Jozef Bundala
Majiteľ nehnuteľnosti

Dodanie načas, individuálny prístup a možnosť konzultácií

"Všetko bolo dodané načas a podľa plánu, čo nás veľmi milo prekvapilo. Vyzdvihol by som individuálny prístup ku klientovi a možnosť všetko detailne konzultovať."

Maroš Bohunčák
Atypický bungalov, Gorkého

Perfektná komunikácia, dodržané termíny, skvelé bývanie

"Spoločnosť Prírodný Dom sme oslovili pre projekt stavby chaty v Nízkych Tatrách. A urobili sme dobre. Od návrhu p. Maličkého až po perfektnú komunikáciu a realizáciu p. Mráza s partiou, všetko spĺňalo najvyššie štandardy. V chate sa cítime príjemne my, aj naši hostia. Ak budeme v budúcnosti stavať, Prírodný Dom je voľba číslo jedna."

Juraj Danko
Vysokohorská chata

Ak by som staval rodinný dom ešte raz, oslovím ho znovu

"Milan Mráz z firmy Prírodnýdom.Sk drží slovo, termín a rozpočet. Boli sme spokojní počas realizácie a sme spokojní, keď už bývame v dome, ktorý nám postavil. Ak by som staval rodinný dom ešte raz, oslovím ho znovu."

Peter Michalec
Majiteľ prírodného domu

Vsetko bolo tak, ako bolo dohodnuté, rýchle a bez starostí

"S vašimi službami som bol veĺmi spokojný. Vsetko bolo tak, ako bolo dohodnuté - rýchle a bez starostí. Komukoľvek by som takúto realizáciu odporučil, rozhodne nikto neoľutuje."

Martin Ťupek
Majiteľ nehnuteľnosti
Otvoriť chat
1
Poradíme vám?
Vítame vás na Prirodnydom.sk...
Dobrý deň,
ďakujeme vám za návštevu nášho webu.

Sme radi, že uvažujete nad výberom dreveného montovaného domu pre svoje bývanie. Drevený montovaný dom je šetrný nielen k prírode a zdraviu, ale aj k financiám.

Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať.
Sme tu pre vás!