+421 907 664 669[email protected]

láska k drevu, odbornosť a kvalita

Staviame drevodomy v súlade s prírodou. Jednáme transparentne a férovo. Postaráme sa o bezproblémový priebeh, aby ste si pohodlie svojho nového domova mohli užívať čo najskôr.

Traja muži - stavbári stoja pred stavbou drevenej sauny ako súčasti montovaného drevodomu v Banskej Bystrici

Kto sme

Sme rokmi zohraná partia profesionálov so spoločnou vášňou pre drevo a jeho nekonečné možnosti. Spájame skúsenosti architekta, stavebného špecialistu a majstrov remeselníkov, ktorí s láskou objavujú potenciál dreva. Každý jeho kúsok nás inšpiruje k vytváraniu unikátnych a kvalitných drevodomov.

Kombinujeme hlboké teoretické znalosti s 25 ročnou praxou. Lásku k detailom a zodpovedný prístup prenášame do každého nového domu. Navrhujeme a realizujeme drevené montované domy šetrné k zdraviu, prírode aj energiám. Vo svojom obore sa neustále vzdelávame. Každý náš projekt je ušitý na mieru podľa individuálnych potrieb a požiadaviek zákazníka, s dôrazom na funkčnosť a estetiku. Používame moderné technológie a ekologické materiály, ktoré zaručujú dlhodobú udržateľnosť, vysoký komfort a nízke prevádzkové náklady.

Čo vám ponúkame

Zabezpečujeme kompletný proces od poradenstva, plánovania a administratívy cez výstavbu až po starostlivosť po odovzdaní. Naše prírodné domy otvárajú nové možnosti pre vyšší komfort a efektivitu vášho nového bývania.

Naše hodnoty

S láskou k detailom, hlbokými znalosťami a modernými technológiami ponúkame šetrné, estetické a energeticky efektívne drevodomy. Naše hodnoty – zdravý rozum, priame jednanie a osobná skúsenosť so životom v drevodomoch – sú zakotvené v každom projekte. Sme tu pre kompletnú realizáciu vašich snov o jedinečnom bývaní, s dôrazom na udržateľnosť a nízke náklady.

Náš tím

 • Portrétny záber na majiteľa spoločnosti Prírodný Dom - Milana Mráza, v modrej kockovanej košeli v kancelárii s MacBook Pro na stole

  Milan mráz

  Stavebný špecialista

  Za 25 rokov v stavebníctve som si vyskúšal prácu so všetkými materiálmi. Nakoniec mi učarovali tie prírodné, najmä pre ich perfektné vlastnosti a odolnosť v čase. Preto sa od roku 2005 špecializujem na prírodné domy - drevodomy a prácu s masívnymi drevenými konštrukciami. Ich jedninečnosť, spolu s mojimi odbornými skúsenosťami a vedomosťami zabezpečujú vysokú kvalitu a efektívnosť každého projektu. 

  +421 907 664 669
 • Portrétny záber na architekta spoločnosti Prírodný Dom - Ing.arch Rastislava Maličkého , v lososovej prúžkovanej košeli v kancelárii s MacBook Pro na stole

  Rastislav maliČký

  Architekt

  Moja vášeň spočíva v koordinácii komplexity. Už 25 rokov navrhujem prírodné domy s dôrazom na kvalitné a zdravé bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi a minimálnou potrebou údržby. Osobitnú pozornosť venujem kontextu okolia a osobnosti staviteľa. Preferujem minimalizmus s dôrazom na kvalitný detail. Pri každom projekte skúmam spôsoby, ako dosiahnuť rovnováhu medzi moderným dizajnom a udržateľnosťou.

  +421 903 971 930

Sme zohratá partia stavebných špecialistov

Zistite Čo o nás hovoria naši spokojní zákazníci

Perfektný dom od perfektnej firmy

"Spoločnosť Prirodny Dom nám odporučil priateľ. Zaujalo nás, že p. Mráz s partiou dokázali odkomunikovať a postaviť dom na diaľku, zatiaľ čo náš priateľ bol v Kanade. Našli sme spoľahlivého partnera na výstavbu domu na Slovensku. Už na prvom stretnutí s p. Mrázom sme ocenili kvalitu ich práce, zmysel pre detail a skvelý prístup k našim požiadavkám. Po vzájomnej dohode sme im zverili stavbu nášho domu a výsledok prekonal naše očakávania. Práce prebiehali podľa dohody, s pravidelnými aktualizáciami a foto dokumentáciou. Dom je kompletný a spĺňa všetky naše požiadavky. Spoluprácu s Prirodným Domom vrelo odporúčame! "

Igor Kyta
Majiteľ nehnuteľnosti

Skvelá práca a zmysel pre detail

"Vo firme PrírodnýDom pracujú ľudia, ktorí majú radi svoju prácu. Pod vedením majiteľa, p.Mráza celý tím funguje výborne. Komunikácia je promptná, riešenie problémov vznikajúcich pri stavbe je efektívne, zmeny v projekte počas stavby vedia rýchlo zakomponovať do prebiehajúcich prác. Rozpočet sa napriek šialenej dobe 2021(covid + inflácia) udržal na uzde. Projekt zrealizovali za 5 mesiacov (jeseň – jar) napriek zimnému počasiu a zlému prístupu k pozemku. Cit pre detail, s akým pracujú, sa dnes v stavebníctve vyskytuje zriedkavo. Sme veľmi spokojní s výsledkom, našu chatu si naplno užívame."

Rastislav Slávik
Majiteľ nehnuteľnosti

Celý proces bol bezproblémový

"So spoločnosťou Prírodný dom, s.r.o som veľmi spokojná. Ich špecialisti sa postarali o dodanie a montáž prírodného domu, ako aj subdodávky a montáže. Celý proces bol bezproblémový. Ich pozornosť k detailom a remeselné spracovanie ma v dobrom prekvapili. Môj vysnívaný dom postavili podľa časového plánu a v súlade s rozpočtom. Komunikácia bola výborná, p. Mráz bol vždy ochotný sa prispôsobiť mojim potrebám, a zároveň do projektu priniesol niekoľko inovatívnych nápadov. Spoločnosť Prírodný dom odporúčam každému, kto hľadá kvalitné remeselné spracovanie, výnimočné služby a dom, ktorý odráža jedinečný štýl a osobnosť."

Silvia Majerhofferová
Majiteľ nehnuteľnosti

Serióznosť, kvalita, dodržanie termínov a rozpočtu

"Serioznost, kvalita, dodrzanie terminov a rozpoctu su moje pozitivne skusenosti s realizaciou rodinneho domu a zahradnej chatky od spolocnosti Prirodny dom. Zvlast ocenujem osobny pristup a ochotu pana Mraza pri rieseni detailov a trpezlivost pri ich vysvetlovani mne ako laikovi. Velmi si cenim ochotu poskytnut rady pri rieseni mojich dotazov este niekolko dlhych mesiacov po skonceni vystavby RD. Spolocnosti Prirodny dom a panovi Mrazovi osobne prajem este vela takych spokojnych zakaznikov ako som bol ja, pripadnym zaujemcom o vystavbu RD spolocnost urcite odporucam."

Jozef Bundala
Majiteľ nehnuteľnosti

Dodanie načas, individuálny prístup a možnosť konzultácií

"Všetko bolo dodané načas a podľa plánu, čo nás veľmi milo prekvapilo. Vyzdvihol by som individuálny prístup ku klientovi a možnosť všetko detailne konzultovať."

Maroš Bohunčák
Atypický bungalov, Gorkého

Perfektná komunikácia, dodržané termíny, skvelé bývanie

"Spoločnosť Prírodný Dom sme oslovili pre projekt stavby chaty v Nízkych Tatrách. A urobili sme dobre. Od návrhu p. Maličkého až po perfektnú komunikáciu a realizáciu p. Mráza s partiou, všetko spĺňalo najvyššie štandardy. V chate sa cítime príjemne my, aj naši hostia. Ak budeme v budúcnosti stavať, Prírodný Dom je voľba číslo jedna."

Juraj Danko
Vysokohorská chata

Ak by som staval rodinný dom ešte raz, oslovím ho znovu

"Milan Mráz z firmy Prírodnýdom.Sk drží slovo, termín a rozpočet. Boli sme spokojní počas realizácie a sme spokojní, keď už bývame v dome, ktorý nám postavil. Ak by som staval rodinný dom ešte raz, oslovím ho znovu."

Peter Michalec
Majiteľ prírodného domu

Vsetko bolo tak, ako bolo dohodnuté, rýchle a bez starostí

"S vašimi službami som bol veĺmi spokojný. Vsetko bolo tak, ako bolo dohodnuté - rýchle a bez starostí. Komukoľvek by som takúto realizáciu odporučil, rozhodne nikto neoľutuje."

Martin Ťupek
Majiteľ nehnuteľnosti
Otvoriť chat
1
Poradíme vám?
Vítame vás na Prirodnydom.sk...
Dobrý deň,
ďakujeme vám za návštevu nášho webu.

Sme radi, že uvažujete nad výberom dreveného montovaného domu pre svoje bývanie. Drevený montovaný dom je šetrný nielen k prírode a zdraviu, ale aj k financiám.

Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať.
Sme tu pre vás!