+421 907 664 669[email protected]

Energeticky efektívne, zdravé bývanie

Vytvárame montované domy spojením prírodných materiálov a ekologických technológií. Sústreďujeme sa na nízke náklady, energetickú sebestačnosť a inovácie.

Benefity prírodného domu, ktoré by vás mohli zaujímať

Ekologické materiály

Použitie ekologických materiálov podporuje udržateľnú výstavbu. Drevo znižuje ekologickú stopu domu, zabezpečuje energetickú efektívnosť a príjemnú atmosféru.

Zistiť viac

Prirodzené svetlo

Prirodzené svetlo v rodinných domoch nie je len estetickým prvkem, ale zásadným aspektom. Okrem úspor energie prispieva k pohode a zdraviu obyvateľov.

Zistiť viac

Rekuperácia

Rekuperácia vzduchu s rekuperačnými jednotkami zabezpečuje čerstvý vzduch a minimalizuje tepelné straty. Posilňuje energetickú efektivitu v moderných drevodomoch.

Zistiť viac

Správne tienenie

Správne tienenie v drevodome zabezpečuje energetickú efektívnosť, ochranu pred slnkom a estetickú harmóniu. Minimalizuje náklady na chladenie a pridáva osobitý štýl domu.

Zistiť viac

Systém vetrania

Vetranie v dome je kľúčové pre kvalitu ovzdušia a energetickú efektívnosť. Moderné systémy vetrania minimalizujú náklady a prispievajú k udržateľnosti prostredia.

Zistiť viac

Technológia vykurovania

Vhodne zvolené vykurovanie v drevodome zabezpečuje efektívnosť, pohodu a ekologický odtlačok. Tento aspekt zohľadňujeme už pri návrhu štúdie vášho nového domova.

Zistiť viac

Tepelný komfort

Prírodné materiály využiváme pre optimálny tepelný komfort a čistý vzduch. Inteligentná konštrukcia udržiava ideálne hodnoty CO2, podporujúce vitalitu.

Zistiť viac

Zdravé ovzdušie

Naše drevostavby zabezpečujú zdravé ovzdušie tým, že regulujú vlhkosť, minimalizujú alergény a filtrovaním vzduchu prispievajú k čistému a zdravému vnútornému prostrediu.

Zistiť viac
Otvoriť chat
1
Poradíme vám?
Vítame vás na Prirodnydom.sk...
Dobrý deň,
ďakujeme vám za návštevu nášho webu.

Sme radi, že uvažujete nad výberom dreveného montovaného domu pre svoje bývanie. Drevený montovaný dom je šetrný nielen k prírode a zdraviu, ale aj k financiám.

Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať.
Sme tu pre vás!